Кошик
39 відгуків
ЗЕЛЕНЫЙ САД
+380673381910
+380673381910
+380952820098

Як правильно вносити перегній. Витрата кінського гною.

Як правильно вносити перегній. Витрата кінського гною.

Одним з найкращих переваг кінського гною - цього універсального ефективного добрива є те, що воно натуральне, органічне. Без хімії і фосфатів. А це в наш час дуже важливо. Адже всі ми бажаємо, щоб наші діти ходили по екологічно чистому газону, нюхали чисті квіти, їли чисті фрукти і овочі.

Як же правильно використовувати кінський гній?

В якості підгодівлі на городі кінський гній можна вносити як восени, так і навесні. Найголовніше – це використовувати дійсно перепрілий перегній, що пролежав не менше 2-х років. Чим більше перегною років тим краще.

Кінський гній використовують як добриво під час посадки хвойних, листяних так і плодових дерев. В середньому на посадку одного дерева при розмірах ями 0,5х0,5 м рекомендовано використовувати 1,5 -2 відра кінського гною. Його обов'язково потрібно змішати з землею.

При удобрении огорода, средний расход 1-2 ведра на 1 м. кв. огорода.  Это при условии, что у Вас совсем не плохая, плодородная земля. Если почва очень истощена либо содержит много песка или глины, то в таком случае, для быстрого восстановления почвы, нужно вносить минимум 3-4 ведер на 1 м. кв.

Очень хорошо использовать конский перегной для укрывания корней цветов и растений на зиму. Он лучше держит тепло, а помимо этого обогащает почву.  Особенно часто перегноем укрывают розы, клубнику, виноград и т.д.

Кінський гній ефективний при вирощуванні розсади. Крім швидкого зростання, розсада ставати більш стійкою впливу шкідників.

При використанні перегною інтенсивне зростання показують і квіти. Забарвлення стає більш насиченим, більш яскравим.

Газонна трава, після внесення перегною ставати більш зеленою і красивою. Газон отримує весь комплекс поживних речовин і досить швидко зростає.

Наша компанія займається поставками якісного перегною вже більше 10-ти років. Ми цінуємо кожного клієнта і пильно стежимо за якістю.